Usunięcie wgnieceń w karoserii - Kraków i okolice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • alfik3000
    Drive
    • 2011
    • 95

    Usunięcie wgnieceń w karoserii - Kraków i okolice

    Zamieszczone przez danielpoz
    Cena jaka jest kazdy widzi ale czy sa jakies szanse na rabat dla forumowiczow?
    Rabat dla OCP – oczywiście

    Tylko tu i tylko teraz do rozdania w promocji na hasło OCP, 10 kpl. GEKOBOX z montażem z badaniami na hamowni, z wykresem przed i po w cenie 1600zł - z gwarancją odkupu urządzenia za kwotę 600zł

    O szczegóły promocji zainteresowanych proszę pytać w siedzibie firmy GEKOCARS

    [ Dodano: Pią 19 Paź, 12 19:57 ]
    Zamieszczone przez xtremesystems
    Zamieszczone przez GEKO
    Polega to na tym, że wjeżdżając na serwis przy otwarciu zlecenia, system sprawdzi po VIN-ie czy auto podlega owej akcji serwisowej. Jeżeli tak, to serwis musi ją zrobić – w Audi można się załapać na taką AKCJE SERWISOWĄ nawet trzy razy w roku.



    hahaha

    mam to auto od 2 lat . praktycznie niedlugo po tym jak wyszedl 1.6 tdi. pytam kilka dni temu "bedzie w koncu jakas aktualizacja softu , bo od dwoch lat nic.? "
    niestety nie

    No tak, tylko że wyżej napisałem że w Skodzie będzie to niebawem czyli jeszcze w tej chwili nie ma - od nowego roku Skoda będzie miała system ON-LINE to wtedy będą aktualizacje itp. itd.
    Moje auto
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58206
  • ocatavia2005
    Drive
    • 2010
    • 65

    #2
    Usunięcie wgnieceń w karoserii - Kraków i okolice

    Witam serdecznie,

    wczoraj moja octavia została lekko puknięta w drzwi od strony kierowcy.



    Czy ktoś mógłby polecić jakiś warsztat, który mógłby się podjąć naprawy tej szkody (chodzi mi o to, by spróbować naprawić bez lakierowania).

    Pozdrawiam.

    Komentarz

    • Big
      RS
      S_OCP Member
      • 2007
      • 6389

      #3
      Zamieszczone przez ocatavia2005
      Czy ktoś mógłby polecić jakiś warsztat, który mógłby się podjąć naprawy tej szkody (chodzi mi o to, by spróbować naprawić bez lakierowania).
      Mógłbym ale pod Lublinem, a to chyba cie nie interesuje. Pocieszę cie tylko że takie wgniecenie zostanie bez problemu wyprowadzone i nie pozostanie po tym nawet najmniejszy ślad.
      Czarny Elegance

      Komentarz

      • ocatavia2005
        Drive
        • 2010
        • 65

        #4
        Zamieszczone przez Big
        Zamieszczone przez ocatavia2005
        Czy ktoś mógłby polecić jakiś warsztat, który mógłby się podjąć naprawy tej szkody (chodzi mi o to, by spróbować naprawić bez lakierowania).
        Mógłbym ale pod Lublinem, a to chyba cie nie interesuje. Pocieszę cie tylko że takie wgniecenie zostanie bez problemu wyprowadzone i nie pozostanie po tym nawet najmniejszy ślad.
        Trochę daleko
        Niestety jeden spec (którego później nawet tutaj na forum znalazłem) mi odmówił gdyż metodą którą on robi niestety nie da się tego usunąć porządnie... także szukam dalej...

        Komentarz

        • margaj1
          Ambiente
          • 2007
          • 100

          #5
          Nasz serwis samochodowy na rynku pojawił się w 1994 roku. Obecnie świadczymy usługi naprawy Audi, naprawy Volkswagena i naprawy Skody i Seata. Poznaj nas!

          Komentarz

          • ocatavia2005
            Drive
            • 2010
            • 65

            #6
            Zamieszczone przez margaj1
            http://skoda-pogwarancyjnie.pl/usuwanie-wgniecen-krakow.php
            już wysłałem wcześniej zapytanie do tego pana. czekam na odpowiedź.

            Komentarz

            Pracuję...